"Jeśli jesteś stolarzem tworzącym piękną komodę, to nie użyjesz brzydkiej sklejki na jej tyłach, pomimo tego, że będzie to z tyłu, przy ścianie i nikt nie będzie tego widział. Ty będziesz wiedział, że to tam jest, więc użyjesz ładnego drewna również z tyłu. Aby móc spać spokojnie, estetyka, jakość muszą ci towarzyszyć przez całą drogę. "

                                                                                                                                           Steve Jobs 

 

 

 

 

 

 

 

 

             

Meble na wymiar

Masz nietypowe wnętrze ?

Masz nieporęczne skosy ?

Masz problem z wymiarami ?

Zrobimy meble pasujące idealnie
do Twojego wnętrza !

Projekty

Nie masz pomysłu na umeblowanie
Twojej kuchni, salonu czy łazienki ?

Nasi projektanci pomogą Ci w urzeczywistnieniu
najskrytszych marzeń! -  Kuchnie Wrocław

Kontakt

ZADZWOŃ lub NAPISZ:

tel. 501 170 486


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

O nas

Witamy na stronie producenta mebli na wymiar. W ciągu kilkunastu lad działalności na rynku meblarskim wyrobiliśmy solidną markę, poznaliśmy najnowocześniejsze techniki tworzenia mebli, nauczyliśmy się łączyć solidność z estetyką, a także zdobyliśmy doświadczenie, które dziś pragniemy Państwu zaoferować. Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem i tworzeniem mebli do wszystkich wnętrz. Dla klientów indywidualnych: kuchni i aneksów kuchennych, łazienek, domowych biur, mebli do salonu, sypialni, szaf na wymiar. Realizujemy także zamówienia dla firm: meble do biur, gabinetów kosmetycznych, lekarskich, lokali usługowych i wiele innych. Specjalizujemy się w produktach najwyższej jakości – innych u nas Państwo nie znajdą. Co jeszcze możemy zaoferować? Niepowtarzalne pomysły – projekty na specjalne zamówienie, z wykorzystaniem różnych materiałów, stylów i kolorystyki. Szybki pomiar i realizację zamówienia – z zachowaniem najwyższej jakości usług i gwarancją przystępnych cen. Otwartość i współpracę – jeśli masz własny pomysł, przyjdź z nim do nas, my go zrealizujemy!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Wycena mebliNewsflash

Meble na wymiar są ostatnio coraz popularniejsze. Ich niebywałą zaletą jest możliwość idealnego i indywidualnego zagospodarowania przestrzeni. Panuje mylne przekonanie, że meble na wymiar to dobre rozwiązanie jedynie dla aneksów kuchennych i małych pomieszczeń. Nie jest to jednak do końca prawda. (dalej)

Zakład produkcyjny

Tylko 30 minut od centrum Wrocławia.

Zakład produkcyjny:
Oleśnica - Wrocław 
ul. Dobroszycka 6a

Znajdziesz nas w Google+

Kontakt z nami

Dział zamówień:

+ 48 501 170 486

Adres:

Oleśnica-Wrocław ul. Dobroszycka 6A

Transport i montaż

Wszystkie meble są dostarczane do wskazanej przez Państwa lokalizacji naszym firmowym transportem, co daje gwarancję nieuszkodzonego towaru oraz profesjonalnego montażu. Wycena projektu również odbywa się na miejscu - bez zbędnego tracenia czasu oraz pieniędzy.