"Jeśli jesteś stolarzem tworzącym piękną komodę, to nie użyjesz brzydkiej sklejki na jej tyłach, pomimo tego, że będzie to z tyłu, przy ścianie i nikt nie będzie tego widział. Ty będziesz wiedział, że to tam jest, więc użyjesz ładnego drewna również z tyłu. Aby móc spać spokojnie, estetyka, jakość muszą ci towarzyszyć przez całą drogę. "

                                                                                                                                           Steve Jobs 

 

 

 

 

 

 

 

 

             

Meble na wymiar

Masz nietypowe wnętrze ?

Masz nieporęczne skosy ?

Masz problem z wymiarami ?

Zrobimy meble pasujące idealnie
do Twojego wnętrza !

Projekty

Nie masz pomysłu na umeblowanie
Twojej kuchni, salonu czy łazienki ?

Nasi projektanci pomogą Ci w urzeczywistnieniu
najskrytszych marzeń! -  Kuchnie Wrocław

Kontakt

ZADZWOŃ lub NAPISZ:

tel. 501 170 486


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Meble na wymiar do małej kuchni

Kiedy do dyspozycji mamy naprawdę niewielką powierzchnię liczy się każdy centymetr. Zwłaszcza tam, gdzie wymagane jest duże pole do popisu – w kuchni. Gotowe meble mogą okazać się nie najlepsze do urządzenia małej kuchni. Raz zostaje pusta przestrzeń, na której nie zmieści się mebel, a niezagospodarowana pozostanie bezużyteczna, innym razem brakuje miejsca na dodatkowe krzesło przy stole, a nagromadzenie mebli nie pozwala na swobodę ruchu. Najlepsze wyjście dla małych i nietypowych kuchni (np. na poddaszu) to meble robione na wymiar.

Na co zwrócić uwagę aranżując małą kuchnię? Aby optycznie powiększyć przestrzeń kuchenną powinniśmy wybierać jasne fronty szafek o gładkiej powierzchni.

 

Podczas meblowania czasem musimy zrezygnować z mniej potrzebnych mebli. Dodatkową powierzchnię możemy uzyskać, wieszając pod sufitem rząd dodatkowych szafek, służących do przechowywania rzeczy, które są potrzebne bardzo sporadycznie (np. świąteczna zastawa czy puste słoiki).

Więcej miejsca w małej kuchni uzyskamy, gdy dolna zabudowa kuchenna będzie o kilka centymetrów wyższa (na tyle, na ile pozwala wzrost domowników) i o kilka centymetrów głębsza (dzięki temu blaty będą większe). Meble robione na wymiar dają nam niemal nieograniczoną możliwość w dobieraniu ich rozmiarów – dlatego są tak praktycznym rozwiązaniem dla małych pomieszczeń. W miejsce pustej przestrzeni zawsze można wstawić wąską szafkę – dodatkowe miejsce do przechowywania.

Jeśli kuchnia jest kwadratowa, najwygodniejszym rozwiązaniem będzie ustawienie szafek wzdłuż równoległych ścian. Dobrze jest umeblować jedną ścianę w niskiej, a drugą w wysokiej zabudowie – na jednej ścianie szafki ze zlewozmywakiem, głównym blatem roboczym i kuchenką, a na drugiej - wysoka szafa, kredens lub witryna i lodówka.

W niewielkich kuchni dobrze sprawdza się górne oświetlenie (proste lampy), a do tego dodatkowe oświetlenie halogenowe nad blatami. Okna dobrze nie zasłaniać firanami – zamiast tego można zastosować rolety lub żaluzje dobrane kolorystycznie do wystroju pomieszczenia.

Projekt kuchni na wymiar powinien odpowiadać potrzebom domowników – inaczej będzie ona urządzona dla rodziny wspólnie jadającej kilkudaniowe posiłki, a inaczej dla samotnego lokatora, ceniącego praktyczność i preferującego kanapki. Meble tworzone na wymiar dają możliwość absolutnego wykorzystania oraz wygodnego zagospodarowania nawet niewielkiej powierzchni.

Wycena mebliNewsflash

Meble na wymiar są ostatnio coraz popularniejsze. Ich niebywałą zaletą jest możliwość idealnego i indywidualnego zagospodarowania przestrzeni. Panuje mylne przekonanie, że meble na wymiar to dobre rozwiązanie jedynie dla aneksów kuchennych i małych pomieszczeń. Nie jest to jednak do końca prawda. (dalej)

Zakład produkcyjny

Tylko 30 minut od centrum Wrocławia.

Zakład produkcyjny:
Oleśnica - Wrocław 
ul. Dobroszycka 6a

Znajdziesz nas w Google+

Kontakt z nami

Dział zamówień:

+ 48 501 170 486

Adres:

Oleśnica-Wrocław ul. Dobroszycka 6A

Transport i montaż

Wszystkie meble są dostarczane do wskazanej przez Państwa lokalizacji naszym firmowym transportem, co daje gwarancję nieuszkodzonego towaru oraz profesjonalnego montażu. Wycena projektu również odbywa się na miejscu - bez zbędnego tracenia czasu oraz pieniędzy.