"Jeśli jesteś stolarzem tworzącym piękną komodę, to nie użyjesz brzydkiej sklejki na jej tyłach, pomimo tego, że będzie to z tyłu, przy ścianie i nikt nie będzie tego widział. Ty będziesz wiedział, że to tam jest, więc użyjesz ładnego drewna również z tyłu. Aby móc spać spokojnie, estetyka, jakość muszą ci towarzyszyć przez całą drogę. "

                                                                                                                                           Steve Jobs 

 

 

 

 

 

 

 

 

             

Meble na wymiar

Masz nietypowe wnętrze ?

Masz nieporęczne skosy ?

Masz problem z wymiarami ?

Zrobimy meble pasujące idealnie
do Twojego wnętrza !

Projekty

Nie masz pomysłu na umeblowanie
Twojej kuchni, salonu czy łazienki ?

Nasi projektanci pomogą Ci w urzeczywistnieniu
najskrytszych marzeń! -  Kuchnie Wrocław

Kontakt

ZADZWOŃ lub NAPISZ:

tel. 501 170 486


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Szafy na wymiar

Szafy na wymiar to świetne rozwiązanie zarówno dla dużych sypialni (jako garderoba, dodatkowe pomieszczenie) jak i dla małych przedpokoi (szafa wnękowa doskonale zagospodarowująca niewielką wolną przestrzeń).

Poddasze, narożniki, przestrzenie pod schodami – szafy wnękowe pozwalają zagospodarować nawet nietypowe przestrzenie różnej wielkości. Pomagają nam zachować porządek i zaoszczędzić dużo wolnej przestrzeni w pomieszczeniu. Szafy na wymiar dają także możliwość dostosowania wnętrza do własnych potrzeb i urządzenia go w indywidualnym, niepowtarzalnym stylu.

 

Szafy z przesuwanymi drzwiami w przeciwieństwie do klasycznych nie potrzebują dodatkowej przestrzeni przy otwieraniu – dlatego doskonale sprawdzają się w wąskich korytarzach lub małych przedpokojach. Ich wnętrze może być tak samo zaaranżowane jak klasycznych szaf wolnostojących – drążki na wieszaki, półki na buty, wysuwane szuflady na apaszki wewnątrz szafy.

Fronty szaf na wymiar wykonuje się z płyt laminowanych, wiórowych, drewnopodobnych pokrytych fornirem, mat naturalnych  (czyli rattanu i bambusa), mat skóropodobnych, z różnego rodzaju szkła, luster oraz innych materiałów dostępnych na specjalne zamówienie. W zależności od potrzeb można łączyć różne materiały. Płyty można dowolnie barwić – dzięki temu łatwo dopasować szafę do kolorystyki pomieszczenia lub zamówić szafę w kolorze ścian czy podłogi. Wykończenie frontu szafy mogą stanowić metalowe lub aluminiowe profile o dowolnym kolorze i kształcie (głównie aluminiowe, gdyż te są bardziej plastyczne). Na życzenie klienta można je uszlachetnić, co dodatkowo zabezpiecza powierzchnię profilu przed korozją i nadaje szafie wnękowej atrakcyjny wygląd.

Do nowoczesnych wnętrz idealnie pasują szafy z lakierowanymi lub szklanymi frontami. Często jedne drzwi pełnią funkcję ogromnego lustra, a szafa jest jednocześnie garderobą. Do tradycyjnych wnętrz stosuje się szafy z płyty wykończonej drewnem lub tapetą.

Zamawiając szafy na wymiar samodzielnie decydujesz o liczbie szuflad, półek, drążków, liczbie przesuwanych drzwi i wyglądzie frontu. Jest to też doskonałe rozwiązanie dla pensjonatów i hoteli – wszędzie tam, gdzie liczy się każdy centymetr powierzchni użytkowej.

Wycena mebliNewsflash

Meble na wymiar są ostatnio coraz popularniejsze. Ich niebywałą zaletą jest możliwość idealnego i indywidualnego zagospodarowania przestrzeni. Panuje mylne przekonanie, że meble na wymiar to dobre rozwiązanie jedynie dla aneksów kuchennych i małych pomieszczeń. Nie jest to jednak do końca prawda. (dalej)

Zakład produkcyjny

Tylko 30 minut od centrum Wrocławia.

Zakład produkcyjny:
Oleśnica - Wrocław 
ul. Dobroszycka 6a

Znajdziesz nas w Google+

Kontakt z nami

Dział zamówień:

+ 48 501 170 486

Adres:

Oleśnica-Wrocław ul. Dobroszycka 6A

Transport i montaż

Wszystkie meble są dostarczane do wskazanej przez Państwa lokalizacji naszym firmowym transportem, co daje gwarancję nieuszkodzonego towaru oraz profesjonalnego montażu. Wycena projektu również odbywa się na miejscu - bez zbędnego tracenia czasu oraz pieniędzy.